Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin

+48 509332858
biuro@funeral.com.pl

Transport Zwłok

Nasza firma pogrzebowa działa na rynku od blisko 15 lat, ciesząc się nienaganną opinią wśród klientów. Specjalizujemy się w transporcie zwłok z zagranicy do Polski i pomagamy rodzinom pogrążonym  w smutku w załatwieniu wszystkich formalności związanych z transportem zwłok do Polski. 

Jak działamy w naszej firmie?

Kontakt z naszą firmą pod numerem +48 509332858. Ustalamy szczegóły transportu osoby zmarłej takie jak: wybór odzieży, wybór trumny oraz dodatkowe szczegóły.

Podpisują Państwo w naszym biurze odpowiednie upoważnienia dla naszej firmy lub dokumenty wysyłamy do Państwa drogą elektroniczną lub faxem.

Państwo wypełniają upoważnienia i odsyłają nam na adres e-mail lub fax.

Kontaktujemy się ze szpitalem, kostnicą, zakładem pogrzebowym celem ustalenia odbioru ciała i przekazania nam odpowiedniej dokumentacji.

Między czasie staramy się o pozwolenie na sprowadzenie zwłok do Polski w odpowiednim Urzędzie Miasta lub Starostwie

Po otrzymaniu pozwolenia z Urzędu Miasta lub Starostwa ustalamy ze szpitalem, kostnicą datę odbioru zwłok. Odbieramy ciało a następnie jedziemy do najbliżej ambasady Polskiej w danym kraju w celu uzyskania pozwolenia konsula na wywóz zwłok do polski.

Następnie transportujemy osobę zmarłą do miejsca przeznaczenia (zakład pogrzebowy, chłodni, kaplicy), przekazując rodzinie odpowiednią dokumentację w tym akt zgonu oraz pozwolenie na pochowanie zwłok w Polsce. 

Dla Państwa przeprowadzimy profesjonalny transport zwłok do Polski

O nas -Transport zwłok